Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Girne ilçesi avukatlık hizmetleri Girne Avukatı Doğu Abidin Hukuk Bürosu tarafından sağlanmakta olup her türlü hukuki anlaşmazlık ve uyuşmazlıklarda Girne Avukatı olarak hizmet vermektedir.

Girne Avukatlık Hizmetleri kapsamında müvekkillerimize Hukuk Davaları için Mahkemelerde Kanuni Temsil , Mahkeme Dışı Hukuk Konuları için Kanuni Temsil, Yasal İdari Destek, Hukuk Danışmanlığı, Uluslararası Kanuni Temsil, Ulusal ve Uluslararası Tahkim & Mahkeme Katılımı ve Temsili, Proje Bazlı Yatırımlar İçin Yapılan Uluslararası İşbirliklerine Yönelik Hukuki Destekler sunmakta ve Girne Avukatı olarak en iyi şekilde müvekkillerini savunmakta ve haklarını korumaktadır.

Girne Avukatı olarak bir çok davada müvekkillerini temsil eden Doğu Abidin Hukuk Bürosu uzmanlığı ve tecrübeleri ile sizlere gerek mahkeme sürecinde gerekse mahkeme süreci başlamadan hukuki anlamda destek sunmakta ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Girne Avukatlık Hizmeti kapsamında müvekkillerimizin hak mağduriyeti yaşamamaları adına her türlü araştırmalar ve kanuni süreçler itina ve özenle yapılarak müvekkillerimize en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Girne ilçesinde bulunan hukuk büromuzda sizleri hertürlü hukuki davalarda temsil ederek, hak mağduriyeti yaşamanızı engellemeye çalışmaktayız. Ayrıca dava süreci başlamadan önce yapılabilecek yasal görüşmeler veya uzlaşmalar konusunda da sizlere en iyi hizmeti sunan Doğu Abidin Hukuk Bürosu Girnede Girne Avukatı olarak birçok hukuki alanda hizmet vermektedir.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir