Bize Hemen Ulaşın+90 392 816 0809

Hoşgeldiniz. Bugün

Kıbrıs Ticaret Hukuku Avukatı

Ana Sayfa » Faaliyet Alanlarımız » Kıbrıs Ticaret Hukuku Avukatı

Ticaret Hukuku Avukatı Doğu Abidin Hukuk Bürosu, Kıbrıs Ticaret Hukuku Avukatı olarak, ticari sözleşmeler, ortaklık sözleşmelerinin tanzimi ve ticaret hukuku kapsamına giren konularda danışmanlık ve hukiki destek hizmeti vermektedir. Rekabete dayalı serbest piyasa ekonomisinde ticaret şirketleri için son derece önemli olan bu alanda gelişmeleri yakından takip ederek müvekkillerimize ticari sözleşmeler, birleşme ve devralma gibi konularda yardım ederek danışma ve hukiki destek hizmeti vermekteyiz.

KKTC Ticaret Hukuku Avukatı Doğu Abidin Hukuk Bürosu, Kıbrıs ve Girne Ticaret Hukuku Avukatı, ekibimiz ticaret hukuku konusunda tecrübeli ve deneyimli olup müvekkillerine hukuki destek ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Joint Venture sözleşmeleri hazırlamak, hisse devri, franchising, leasing, acenta ve distribütörlük sözleşmeleri gibi ticari sözleşmelerin uygulanması gibi konularda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Kıbrıs Ticaret Hukuku Avukatı Hizmetlerimiz.

Ticaret Hukuku danışmanlığı verilmesi
Genel kurul toplantıları yapılması
Şirket kuruluş ve ana sözleşme hazırlanması
Sermaye Artırımları ve İndirimleri
İrtibat bürolarının kurulması
Şirket Birleşmeleri ve Devralmaları
Ulusal ve Yabancı Şirketlerin Kuruluşu
Yabancı şirketlerin Türkiye İstanbul şubesi kuruşu Şirketler

Doğu Abidin Hukuk Büromuz müvekkillerimizin ticaret hukuğu konusunda uyuşmazlıkların çözümü konusunda Kıbrıs Ticaret Hukuku Avukatı olarak, Ticaret Hukuku alanında tecrübelerimizle danışmanlık ve ve avukatlık hizmeti vermektedir.

22 Ağustos 2017

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Facebook'ta Biz