Kıbrıs Avukat

Doğu Abidin Hukuk Bürosu, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Girne’de her türlü hukuki konuda hukuki uygulama yapmakta ve her türlü hukuki mesele ile ilgili uyuşmazlıkların çözümü için hareket etmektedir. Hukuk Davaları için Mahkemelerde Hukuki Temsil, Mahkeme Dışı Hukuki Konularda Hukuki Temsil, Hukuki İdari Destek, Hukuk Danışmanlığı, Hukuki Temsil, Ulusal ve Uluslararası Tahkim ve Mahkemeye Katılım ve Temsil, Yabancı Yatırımlar için Hukuk Planlaması.

Doğu Abidin Hukuk Bürosu müvekkillerimizin hak ve menfaatlerini en iyi şekilde savunur. Girne merkezli firmamız birçok durumda müvekkillerimizi temsil etmekte, gerek mahkeme süreçlerinde gerekse öncesinde hukuki destek ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Hizmetlerimiz kapsamında müvekkillerimizin haksız davranış ve haksız uygulamalardan muzdarip olmaması için her türlü hukuki çalışma ve hukuki süreci özenle yürüterek müvekkillerimize mümkün olan en iyi hizmeti vermekteyiz. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Girne’de bulunuyoruz.

Ayrıca yargılama öncesi süreçte hukuki görüşmeler veya uzlaşmalar için en iyi hizmeti veren Doğu Abidin Hukuk Bürosu birçok hukuki alanda hizmet vermektedir. Büromuz, KKTC’de profesyonel bir Kıbrıs Türk Hukuk Bürosu ve Avukat olarak yatırım yapmak isteyen müvekkillerimize kanun ve kurallara uygun tavsiyelerde bulunarak yardımcı olmaktadır. Doğu Abidin Hukuk Bürosu Kıbrıs Hukuk Bürosu olarak sizlere her türlü hukuki destek ve danışmanlık hizmeti vermekte ve yatırımlarınızda zorluk çekmeden işinizi doğru yapmanıza destek olmaktadır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden ev, arsa, taşınmaz mal almak isteyen müşterilerimiz için ev, arsa, taşınmaz satın alma sürecinde sizi en iyi şekilde temsil ederek çıkarlarınızı savunmanıza yardımcı olacağız, özellikle Kıbrıs Hukuk Hizmeti veren hukuk bürolarından biri olan Kıbrıs Avukat ile anlaşarak.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti kanunlarına uygun olarak sözleşmelerin hazırlanması, dava açılması ve takibi gibi konularda hem danışmanlık hem de hukuki destek sağlayan Kıbrıs Avukat Doğu Abidin Hukuk Bürosu, herhangi bir yasal anlaşmazlık veya anlaşmazlık.