Sigorta Avukatı Doğu Abidin Hukuk Bürosu, Kıbrıs Sigorta Avukatı olarak, sigorta şirketleri ile yaşanan uyuşmazlıkların çözümü konusunda her türlü hukuki hizmeti vermektedirler. Doğu Abidin Hukuk Bürosu sigorta kapsamında gerçekleştirilecek teminatlar, ücretler ve kapsamlar konusunda sigortacıları, tazminat talep eden özel veya tüzel kişileri temsil ederek Sigorta Avukatı olarak hizmet vermektedir.

KKTC Avukatı Doğu Abidin Hukuk Bürosu, Kıbrıs ve Girne Sigorta Avukatı, sigorta hukuku konusunda tecrübeli ve uzman olup, sigorta tazminatı ve alacak davalarında, trafik kazalarına ilişkin tazminat taleplerinde, ölümlü trafik kazası tazminat davaları, hayat ve maluliyet sigortası davaları, yangın sigortası davaları, kasko, havacılık ve deniz Sigortası uyuşmazlıkları, ferdi kazala sigortasına ilişkin davalarda müvekkillerimize danışmanlık ve hukuki destek vermektedir.

Kıbrıs Sigorta Avukatı Hizmetlerimiz.

Sigorta ile ilgili alacak ve tazminat davaları
Hayat ve Maluliyet Sigortası davaları
Trafik kazalarına ilişkin tazminat talepleri
Yönetim kurulu üyesi sigorta sorunları
Yangın sigortası davaları
Kasko, Havacılık ve Deniz Sigortası uyuşmazlıkları
Tıbbi malpraktis davaları
Ferdi Kazalara ilişkin davalar
Mal ve diğer tazminatlara ilişkin davalar

Yerli ve yabancı sigorta şirketleri ile olan uyuşmazlıklar, tazminat talepleri, risk tespiti gibi konularda Kıbrıs Sigorta Hukuku Avukatı olarak Sigorta Hukuku alanında tecrübelerimizle danışmanlık ve ve avukatlık hizmeti vermektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir