Sözleşmeler Hukuku Avukatı Doğu Abidin Hukuk Bürosu, Kıbrıs Sözleşmeler Hukuku Avukatı, imza öncesi yapılacak müzakereler ve sözleşmelerin hazırlanmasında ve ticari sözleşmelerin akdedilmesi konusunda müvekkillerine hukuki destek ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

KKTC Sözleşmeler Hukuku Avukatı Doğu Abidin Hukuk Bürosu, Kıbrıs ve Girne Sözleşmeler Hukuku Avukatı, sözleşmeler hukuku konusunda deneyimli ve tecrübeli olup yabancılık unsuru içeren ya da uluslararası niteliği olan sözleşmeler konusunda da tecrübe sahibidiri. Doğu Abidin Hukuk Bürosu, müvekkillerinin talepleri üzerinesözleşmeleri yazılı ve sözlü olarak hazırlayarak, müvekkillerin çıkarlarını koruyacak şekilde tekrardan düzenleme hizmeti vermektedir.

Kıbrıs Sözleşmeler Hukuku Avukatı Hizmetlerimiz.

Ortaklık Sözleşmeleri
Mal Alımı Sözleşmeleri
Uluslararası dağıtım sözleşmeleri
Joint Ventures
Franchise Sözleşmeleri
Acenta Sözleşmeleri
İnşaat Sözleşmeleri
Kredi Sözleşmeleri
Lisans Sözleşmeleri
İş Sözleşmeleri
Danışmanlık ve Hizmet Sözleşmeleri

Doğu Abidin Hukuk Büromuz müvekkillerimizin imza öncesi yapılan müzakereler ve sözleşme hazırlama veya imza sonrası oluşabilecek uyumsuzluklar hakkında sözleşme hukuğu kapsamında uyuşmazlığın çözümü konusunda Kıbrıs Sözleşmeler Hukuku Avukatı olarak, Sözleşmeler Hukuku alanında tecrübelerimizle danışmanlık ve ve avukatlık hizmeti vermektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir